Комплексні розвиваючі заняття

Комплексні розвиваючі заняття для дітей із зміною сфери діяльності приносять величезну користь у вихованні та навчанні дитини

shutterstock_51506350Комплексні розвиваючі заняття для дітей із зміною сфери діяльності приносять величезну користь у вихованні та навчанні дитини. Такі умови прекрасно підходять для активних, невгамовних діток. Не встигаючи втомлюватися від нової інформації, дитина переключається на інше заняття. Отримана інформація закріплюється за допомогою практичних вправ.

У розмаїтті розвиваючих комплексних занять для дітей кожний малюк знайде щось саме для себе.

Навчальний процес організований відповідним чином для різних вікових груп. У нас працюють педагоги-психологи, які люблять дітей, вірять в них і створюють атмосферу взаєморозуміння і довіри.

Ми пропонуємо заняття з дітками від 6 місяців.

ГРУПА BABY
(6 міс. – 1 рік. Мама + малюк)

Заняття включають в себе знайомство з навколишнім середовищем, розвиток та збагачення активного та пасивного словникового запасу, розвиток сенсомоторики (розвиток слуху, сприймання, концентрація погляду, тактильних відчуттів, дрібної та великої моторики, творчість).

ГРУПА KIDDY
(1-2 роки. Мама + малюк)

Заняття включають в себе розвиток навичок самообслуговування, розвиток всіх видів пам’яті та уваги, знайомство з основами математики та логіки, знайомство із звуками та буквами, розвиток фонематичного слуху, розвиток мовлення, творчість).

ГРУПА DISCOVERY
(2-3 роки. Мама + малюк).

Заняття включають в себе формування та розвиток навичок самообслуговування та самозбереження, розвиток пам’яті, мислення, уваги, логіки, знайомство з навколишнім середовищем, розвиток сенсорики (розвиток дрібної моторики, знайомство з кольоровою гамою, формами та розмірами), знайомство з основами математики, навчання грамоти (знайомство з буквами, навчання глобальному читанню), розвиток мовлення, творчість.

ГРУПА EXPLORER
(3-4 роки. Мама + малюк).

Заняття включають в себе розвиток комунікативних здібностей, розвиток зв’язного мовлення, розвиток навичок ефективної взаємодії, розвиток уваги, пам’яті, мислення, логіки, розвиток моторики та інтуїції, навчання грамоти (знайомство зі звуками, буквами, розвиток фонематичного слуху, навчання читанню та розвиток графо моторики), навчання математики (лічба, знайомство з кількістю, розмірами та формами, знайомство з геометричними фігурами, творчість).

ГРУПА FANTASY
(4-5 роки – малюк)

Група 2 роки до школи. Заняття включають в себе збагачення активного та пасивного словникового запасу, навчання математики та логіки ( лічба, робота з формами та розмірами, робота з геометричними фігурами), навчання грамоти (робота з буквами і звуками, розвиток фонематичного слуху, навчання читанню, вдосконалення навичок графо моторики), розвиток зв’язного мовлення, розвиток навичок ефективної роботи в колективі, розвиток соціальної адаптації.

У всіх комплексних розвиваючих заняттях груп діти:

  • Ознайомляться з художніми матеріалами (гуаш, акварель, акрил);
  • Навчаться малювати пензлем, пальчиками, руками, поролонам, ватними паличками;
  • Навчаться правильно користуватися олівцями, ручками, пензликами (розвиток дрібної моторики);
  • Працюватимуть з еко– матеріалами (деревина, крупа, зернята, гілочки, листя);
  • Навчаться використовувати різні техніки ( ліплення ,живопис, графіка, точкове малювання, аплікація);
  • Розвиватимуть фантазію та уяву;
  • Займатимуться на доріжках здоров’я;
  • Розвинуть музичні та танцювальні здібності;
  • Займатимуться з новітніми розумними іграшками;

Матимуть змогу зануритись у світ піскових фантазій (займатися з кінетичним піском).