ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ

Заняття за логоабеткою, артикуляційна гімнастика, психолог та репетитор початкової школи

ЛОГОПЕД

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАНЯТТЯ

Заняття за логоабеткою, артикуляційна гімнастика, комплекс вправ для правильної вимови

Заняття за логоабеткою, артикуляційна гімнастика, комплекс вправ для правильної вимови — все працює на вдосконалення у дітей звуків, слів, цілих речень. І що важливо, тут немає місця поспіхові — засвоєнню кожного звуку відведено цілий урок.

Поступово дітлахи вдосконалюють активний словниковий запас, уміння будувати багаті за змістом і добре структуровані вислови, контролювати власну вимову і розуміти істинний сенс слів, фраз, речень.

ЗАПИСАТИСЯ

ПСИХОЛОГ

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАНЯТТЯ

У нашому центрі ми намагаємося приділити увагу кожній дитині, зрозуміти і відчути її

Різноманітні методики — казкотерапія, арт-терапія, піскова терапія, ігротерапія — допомагають діткам у невимушеній ігровій формі висловити все, що їх тривожить, лякає чи засмучує.

Врешті-решт, для дитини це можливість усамітнитися, відпочити від колективу, зосередившись на собі, і навчитися вирішувати свої перші складні питання. А коли дитина перебуває в гармонії з собою, то їй набагато легше знаходити спільну мову з іншими.

ЗАПИСАТИСЯ

РЕПЕТИТОР ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАНЯТТЯ

Умови сучасного навантаження на дітей в школах інколи здаються просто не підйомними

Умови сучасного навантаження на дітей інколи здаються просто не підйомними. Ми чудово розуміємо цю ситуацію і тому пропонуємо Вам висококваліфікованого педагога, який допоможе:

  • підготувати домашні завдання з будь-яких предметів без виключення;
  • допомогти у вивченні навчального матеріалу;
  • підготуватися до контрольних робіт

ЗАПИСАТИСЯ