СТУДІЇ РОЗВИТКУ

Це не просто розвиваючі заняття, ми по-справжньому навчаємо та готуємо малюків до навчального процесу

СТУДІЇ РОЗВИТКУ SMART KIDS

shutterstock_51506350Це не просто розвиваючі заняття, ми по-справжньому навчаємо та готуємо малюків до навчального процесу. Комплексна програма навчально-виховної роботи з дітьми раннього віку – це не лише навчання їх грамоти та лічби, вона набагато різноманітніша та багатогранніша. В цікавій та насиченій формі наше навчання перетворюється в справжню пригоду.

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА БАЗА

На наших заняттях ми використовуємо програми дошкільної освіти «Українське дошкілля» та «Я у світі», які затверджені Міністерством освіти й науки України. Для найбільш якісного результату нашої роботи ми використовуємо визнані педагогічні методики (педагогічна система Марії Монтессорі, методика Глена Домана, Вальдорфська педагогіка, методика Сесіль Лупан, методика раннього розвитку Нікітіних, методики Миколи Зайцева, методика раннього музичного розвитку Железнових та ін.) та власні напрацювання і досвід.

МЕТА ЗАНЯТЬ

Створити навколо малюків розвиваюче середовище, за допомогою якого вони пізнають світ та допомогти батькам навчитися співпрацювати з дитиною ,як на заняттях, так і повсякденному житті.

Навчання в нашому центрі направлено на формування гармонійної та впевненої в собі особистості, розвиток навичок соціалізації, формування адекватної самооцінки, самостійності та довіри.

Smart Kids працює як центр розвитку, орієнтований на дошкільне виховання та навчання дитини, підготовку та адаптацію малюка до школи.

Англійська мова

Ми розуміємо, що чим раніше дитина почне системне вивчення англійської мови, то простіше та природніше уникне психологічних бар’єрів під час спілкування.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Підготовка до школи

Провівши опитування серед учителів спеціалізованих шкіл та гімназій ми з’ясували, що ж насправді важливо в першому класі та як адаптуватися до школи.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Комплексні розвиваючі заняття

Комплексні розвиваючі заняття із зміною сфери діяльності приносять величезну користь у вихованні та прекрасно підходять для активних та невгамовних діток.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Творча майстерня

На заняттях дитина зрозуміє, що способів виразити себе через творчість – безліч. У програмі діти знайомляться з різними видами живопису, графіки, пластики, колажу та аплікації.

ДЕТАЛЬНІШЕ